به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدمهدی شجاعی، نویسنده معاصر کشورمان، با انتشار پیامی در اینستاگرام، از همه کسانی که تسلی‌بخش او و خانواده‌اش در سوگ حاج سیدحسن شجاعی بوده‌اند، تشکر کرد. 

در دست نوشته منتشر شده در اینستاگرام سیدمهدی شجاعی آمده است:

«پیام تشکر از همه تسلی بخشان در سوگ پدر

خدا را شاکریم به خاطر نعمت وجود شما

زبان قاصر است برای سپاس و امتنان از خداوند منّان به خاطر نعمت وجود عزیزان و هم‌دلان و آشنایان و هم‌نفسان که هنگام بروز مصیبت، از هر کجا که باشند و به هر شکلی که بتوانند خود را با سلام و پیام‌شان را به صاحبان عزا می‌رسانند و مرهم تسلایی می‌آورند و بار غمی می‌زدایند. 

عزیزانی که ممکن است وجودشان – همچون ستارگان – در روز روشن نعمت، به چشم ظاهر نیاید اما به محض بروز نقمت و ظهور ظلمت و سلطه مصیبت، انوار وجودشان ساطع می‌شود و روشنای التیام و تسلای‌شان، دل و جان را قرار و آرام می‌بخشد. 

در چنین شرایطی است که انسان می‌تواند بفهمد که هر ستاره‌ای تابش و تلالو خاص خودش را دارد و هیچ دو ستاره‌ای از هر حیث عین هم نمی‌شود و هیچ ستاره‌ای جای ستاره دیگر را نمی‌گیرد و هر ستاره‌ای درست در جای خودش می‌نشیند.

در چنین شرایطی است که انسان می‌تواند بفهمد که چقدر زبانش قاصر است برای عرض سپاس و امتنان از یکایک ستارگان و حتی چقدر توانش قاصر است برای ذکر نام تمامی ستارگان.

پس ای همه سروران و عزیزان و ستارگانی که در مصیبت ارتحال پدر، به انحاء گوناگون، تسلی‌بخش دل‌های داغدیده شدید، چه با حضور در مراسم تشییع و تدفین و مجالس ترحیم، چه با اکرام تاج گل، چه با ارسال صدقه و ره‌‌توشه برای مسافر دیار باقی، چه با پیام و کلام تسلیت، چه با اقامة نماز لیله الدفن و چه با قرائت فاتحه و طلب مغفرت و… عجز مرا برای ذکر نام و نشان و عرض سپاس و امتنان بپذیرید. 

به یقین اگر در توان و استطاعتم می‌بود، شرفیابی به محضر یکایک‌تان و عرض ادب و ارادت و امتنان را فریضه می‌شمردم و خود را از این افتخار محروم نمی‌کردم. 

دعای این بنده و باقی بازماندگان، همه‌ بضاعت مزجات ماست در آستان عزیزانی که شمایید. 

در گذشتگانتان غریق رحمت و مغفرت، دلتان خوش، تن و جانتان سلامت، توفیق و عزتتان روزافزون و سایه مهرتان مستدام باد. 

سیدمهدی شجاعی 
و برادر و خواهران و وابستگان»

سید مهدی شجاعی

۵۷۵۷